Блог

Тут можна зустріти статті про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.
Усі статті Життя Learning.ua Освітній процес Виховання дитини Навчання
Виховання дитини
5/5
від Юлії Слакви
19 Травня 2017
112
0

Що робити, аби ваші діти слухались вас?

У житті кожного малюка часом приходить такий момент, коли він абсолютно відмовляється слухати будь-які вказівки дорослих. І хай би що батьки говорили, кричали, умовляли - дитина все одно продовжує поводити себе неадекватно. Причини таких дій малюка різні, а от результат один - знервовані батьки, які гадки не мають, як впоратись з маленьким бешкетником. Однак, не дарма у світі стільки психологів, які створили сотні методик для того, аби полегшити життя батькам. Тож, пропоную розглянути найпопулярніші та найцікавіші з них.
Виховання дитини
4.6/5
від Юлії Слакви
10 Травня 2017
646
0

Як навчити свого малюка засинати та прокидатися вчасно?

Абсолютно кожна дитина може мати певні проблеми з фізичним або психічним розвитком, що згодом формують її негативну поведінку. Однією із найпростіших таких проблем є здоровий сон. Це така собі звичка, якої потрібно лише навчити, запрограмувати в голові дитини. Отож, як це зробити, аби не нашкодити ані собі, ані безпосередньо малечі?
Навчання
5/5
від Юлії Слакви
27 Квітня 2017
722
0

Англійська мова: ресурси, репетитори та все, що стосується вивчення

Мені здається, що говорити про важливість англійської мови навіть не варто. Сьогодні незнання цієї іноземної мови хоча б на середньому рівні - це такий собі поганий тон. Саме тому батьки намагаються почати вивчення мови зі своїми малюками вже з перших років їхнього життя. Чи доцільно це, і який справді оптимальний вік для знайомства з англійською мовою?