Блог

Тут можна зустріти статті про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.
Усі статті Життя Learning.ua Освітній процес Виховання дитини Навчання
Життя Learning.ua
5/5
від Юлії Слакви
21 Червня 2017
444
0

Огляд рівня “Дошкільнята” (Мова)

“Дошкільнята” Мова - це розділ, що призначений для дітей віком від 4 до 6 років. Для того, щоб краще зорієнтуватися у великому розмаїтті наявних вправ, пропонуємо вашій увазі огляд декількох типових завдань з усього курсу.
Виховання дитини
5/5
від Юлії Слакви
17 Червня 2017
2122
0

Книги, у які закохаються ваші діти

Перша половина червня вже позаду, а літо впевнено продовжує набирати своїх обертів. Хтось вже відпочиває у літньому таборі, хтось поїхав на гостину до дідусів з бабусями, а хтось лише починає планувати свій відпочинок. Хай там як, та є одна важлива річ, яка має завжди супроводжувати дитину влітку. Звісно, що це - книга. А от якій саме літературі треба надавати перевагу і чи треба навантажувати малечу лише шкільною, пропоную розібратися разом.
Виховання дитини
5/5
від Юлії Слакви
01 Червня 2017
632
0

Що їсти влітку?

З настанням спекотної погоди на вулиці, хочеться, щоб у раціоні дітей були виключно корисні та свіжі продукти. Тим паче, що літо - це час, коли малеча має максимально запасатися вітамінами для вдалого проведення наступних сезонів. Однак, наявність одних лише фруктів або овочів не гарантує того, що дитина отримуватиме достатньо поживних речовин. Тому, варто обов’язково з’ясувати, які саме продукти мають стати справжніми друзями малюків під час літніх канікул.