Блог

Тут можна зустріти статті про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.
Теги Архив
3.6/5
від Юлії Слакви
13 Вересня 2017
1093
0

Огляд рівня з Математики (другий клас)

Як ви знаєте, то нещодавно на нашому порталі з’явився новий рівень з Математики, тепер для другокласників! Ще більше цікавих задач, прикладів та вправ, які допоможуть не тільки поліпшити знання зі шкільної програми, а й відкриють для малюків багато нового. Тож, аби краще ознайомитися із цим курсом, наша команда підготувала невеликий огляд, у якому ми на прикладах розкажемо про майбутні завдання.
5/5
від Альони Танчук
22 Серпня 2017
153
0

Чи варто відмовлятись від письма?

Наразі у мережі точиться безліч суперечок щодо актуальності письма від руки. Багато прихильників і серед тих, хто вважає необхідним традиційне письмо, але не менше й тих, хто всерйоз замислюється над його скасуванням. Тож, давайте і ми зважимо усі «за» та «проти».
5/5
від Юлії Слакви
30 Липня 2017
2230
0

Книжкові новинки 2017 року

Про книжки ми вже говорили і раніше. Однак, то був список із найпопулярніших, відомих усім історій. Цього разу не хотілося б звертатися до літератури, яка варта уваги, більшою мірою через свою неабияку популярність. Отож, ми підготували для вас список дитячих книжок, які тільки починають здобувати своє визнання. Таким чином, скоріше зустрічайте новачків сучасного літературного простору, аби відкрити для малечі нові неймовірні історії та світи.
Підпишіться на наші новини