Навчання
4.3/5

Розвиваючі ігри для школярів

від
30 Березня 2017
2479
1

Розвиваючі ігри для школярів

    Ми часто жаліємося одне одному, що сучасна система освіти дещо застаріла. Та варто зауважити, що проблема тут полягає не у тому, що МОН України не може вирішити нагальних питань. Якщо говорити про цей конкретний випадок, то тут справа у тому, що наша малеча має неймовірну купу енергії, а от вчителі найчастіше не знають, у яке русло її направити. Через це і виникають конфлікти, дитина стає дратівливою, не може всидіти на місці та не має жодного бажання навчатися. Аби виправити ситуацію найкраще допоможуть спеціальні розвиваючі ігри. Вони стануть не тільки засобом для емоційної розрядки, а й цікавим та жартівливим способом здобуття нових навичок та досвіду.
    Тож пропонуємо вашій увазі перелік найактуальніших ігор для маленьких школярів.

    Ігри на логіку. Найважливішим аспектом розвитку дитини є формування послідовного логічного мислення. Для того, щоб краще орієнтуватися у життєвих ситуаціях, пояснювати різноманітні явища, вміти чітко відстоювати власну думку, малечі необхідно розвивати логіку. Ось декілька цікавих ігор:

розвиваючі ігри для школярів на learning.ua

    Ігри на розвиток спритності та гостроти реакції. Перше, що допомагає людині легко орієнтуватися за тих чи інших обставин — це спритність та швидкість прийняття рішень. Саме тому ігри, націлені на розвиток цих навичок, є дуже важливими у повсякденному житті дитини. Можливі варіанти таких забавок:

    Ігри для покращення фізичного стану. Мабуть, одним із найвирішальніших факторів у гармонійному розвитку учня є поєднання навчального процесу із фізичними вправами. Дитина розвивається і тілом, і духом. А найголовніше те, що її енергія не витрачається даремно, а працює на користь.

розвиваючі ігри для школярів на learning.ua

Тож пропонуємо звернутися до таких рухливих вправ:

    Сподіваємося, що наші поради стануть дійсно корисними. Адже питання гармонійного розвитку дитини є одним із найважливіших у ході щоденного навчання. Тож нехай процес отримання знань буде веселим та корисним як для учителя, так і для малечі.

Ваша оцінка
Коментарі
user ava
03 Квітня 2017
Дуже радію, що є люди, які створюють такі освітні платформи як ви. За що вам велика подяка. Також дуже цікава стаття про різні розвиваючі ігри для дітей. Про це треба писати і писати, адже, зазвичай вчителі настільки бояться порушити спокій, що просто перевтомлюють дітей. Робочий шум - це просто найкраще проведений урок. Це означає, що всі працюють і всім цікаво. Ну хіба не так?! Єдине, на що мушу попросити звернути вашу увагу - це фотографії, які ви приєднуєте до статей. Без сумніву вони дуже гарні, кольорові і тематичні, але це не наші українські діти. Це або американці, або канадійці, ну або європейці. Таким чином підсвідомо виникає образ, що це краще ніж наше. Це ж не так, бо і в нас є прекрасні люди і ми багато чим ножемо похвалитись. Чи можу вас попросити надалі вибирати світлинки з нашими дітьми, школами і вчителями. Це так буде всім приємно!:) Ще раз дякую, за те що ви є і що ви робите. З повагою, Христина
Додати коментар
Авторизуйся, щоб лишити відгук
Наступні статті

Книжкові новинки 2017 року

30 Липня 2017
Про книжки ми вже говорили і раніше. Однак, то був список із найпопулярніших, відомих усім історій. Цього разу не хотілося б звертатися до літератури, яка варта уваги, більшою мірою через свою неабияку популярність. Отож, ми підготували для вас список дитячих книжок, які тільки починають здобувати своє визнання. Таким чином, скоріше зустрічайте новачків сучасного літературного простору, аби відкрити для малечі нові неймовірні історії та світи.

Що потрібно взяти із собою у поїздку з дитиною?

07 Липня 2017
Аби відпочинок приніс виключно задоволення, треба бути упевненим, що ви можете передбачити усі неприємні ситуації, які можуть трапитися, а також будете готовими до зустрічі з ними. Для цього необхідно впевнитися, що у вашій валізі є всі потрібні для подорожі з дитиною речі. Щоб допомогти вам краще зорієнтуватися у ситуації, ми підготували для вас статтю, у якій розповімо про усі можливі неприємності, що можуть статися під час відпустки з дитиною. Крім того, ми зробили власний список з тих речей, які дійсно стануть у пригоді під час подорожі.

Огляд рівня “Дошкільнята” (Мова)

21 Червня 2017
“Дошкільнята” Мова - це розділ, що призначений для дітей віком від 4 до 6 років. Для того, щоб краще зорієнтуватися у великому розмаїтті наявних вправ, пропонуємо вашій увазі огляд декількох типових завдань з усього курсу.