Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одна з цікавих властивостей додавання полягає у тому, що всі доданки є рівнозначними і від зміни їх місцями кінцева сума не змінюється. Дитина вже знайома з цим правилом і навіть неодноразово використовувала його на практиці, коли треба було знайти невідомий доданок. Тоді просто від суми віднімали відомий доданок (перший, другий чи третій у прикладі – неважливо). Але у ході виконання цього завдання дитина закріпить правило тотожності і рівнозначності доданків окремо, щоб більш впевнено використовувати його в майбутньому. У цьому учню допоможуть багатоскладові вирази з круглими дужками. На екрані перед дитиною міститься пара таких виразів, між якими знаходиться знак рівності. Це означає, що в результаті виконання двох цих прикладів з дією додавання сума буде однаковою. В першому виразі до доданка додається приклад у круглих дужках, в середині якого є своя пара доданків. Згідно з правилами використання круглих дужок, дія, яка описана в ній, має виконуватись першою. Після знаку рівності знаходиться схожий вираз, от тільки ті ж самі числа там вже а інших місцях: доданок, який в сусідньому прикладі винесено поза межами дужок, тут знаходиться в них, а один з доданків, який в сусідньому прикладі є першим чи другим в дужках, в цьому виразі вже знаходиться за їхніми межами. Проте приклад по іншу сторону знаку рівності є неповним: одного з доданків бракує, учень має знайти його у сусідньому прикладі і вставити у порожню клітинку. Зробивши це, дитина виконає обчислення і переконається, що обидва вирази дають однакову суму, після чого можна переходити на наступний етап до аналогічного завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Властивість додавання (тотожність)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися