Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники використовуються з різними цілями. Наприклад, є цілий підрозділ слів даного виду, які потрібні для вираження відносин мовця до обʼєктів оточуючого світу. Йде мова про співвідношення особи та числа. Наприклад, перша особа однини виражається займенником «я». Множина в цій особі виражається займенником «ми». Займенник «ви» належить до другої особи множини і означає, що дію виконує група осіб, до яких звертається мовець. Однина має форму «ти». Займенники особової групи («він», «вона», «воно», «вони») в контексті цього питання означають те, про що розповідає мовець. У ході виконання цього завдання дитина буде самостійно підбирати потрібний займенник за змістом речення. На екрані перед учнем є нове речення на кожному етапі завдання. У ньому міститься цілісне повідомлення, описується певна ситуація. Речення оформлюється як текст, написаний на шкільній дошці, поряд є персонажі учнів та вчителів. Тож вправа має й певний сюжет, хай навіть і елементарний, але підсилюючий цікавість до виконання завдання. Отже дитина вивчає це речення і бачить, що воно є неповним – у ньому пропущено слово, яке виражає особу та число. Дитина має згадати, який саме займенник треба вжити у цьому конкретному випадку і вписати його на місце. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Зрозуміти, який займенник підходить у цьому конкретному випадку, учень має з контексту, за сенсом уловивши те, які відносини є між обʼєктом та мовцем. Під реченням є також спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує правильний варіант речення.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Доповнюємо речення займенником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися