Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова вважається однією з наймелодійніших і гарніших у світі. Окрім того, вона й досить проста, адже у ній майже завжди діє правило узгодження звучання і написання. Проте іноді одна літера передає на письмі два звуки (наприклад, йотовані голосні типу «я», «є», «ї», «ю»); також є буква «ь», яка не має свого звуку – вона тільки передає стан попереднього приголосного звуку, помʼякшуючи його. Окрім того, дитині слід знати, що, на відміну від російської мови, в українській не існує звуку «щ». Відповідна літера завжди передає два звуки: «ш» та «ч», які, згідно з правилами мовознавства і фонетики, треба вимовляти роздільно, твердо та чітко. Ще одна відмінність української мови від російської полягає у тому, що у першій шиплячі звуки завжди тверді, тому після них на кінці слова ніколи не ставиться мʼякий знак. Наприклад, слово «ніч». Отже кількість звуків та букв в деяких словах української мови не співпадає. У ході виконання цього завдання дитина більш докладно ознайомиться з окремими випадками таких слів. На екрані на кожному етапі вправи міститься новий малюнок. Над ним є активна кнопка, натиснувши на яку дитина почує лсово, яким зображений предмет називається. На слух учень має визначити кількість звуків у цьому слові. У порожню клітинку, яка знаходиться під малюнком, треба ввести відповідне число. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, до нового предмета. Всі малюнки деталізовані та мають додаткові елементи оформлення, які роблять візуальний ряд вправи більш різноманітним. Наприклад, якщо зображено папугу, то поряд з ним буде також і тропічне дерево тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.11
Рахуємо звуки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися